Ukončenie predaja klasických licencií 

Ako pokračovať pri aktualizáciach? Čo sa mení? 

SketchUp 2024 
Mysli v 3D. Kresli 3D.

Vyskúšajte novú verziu SketchUp 2024

Profesionálny nástroj na tvorbu vizualizácií V-Ray

Lumion 3D

Profesionálny nástroj na tvorbu 3D vizualizácie, animácie, virtuálnej reality nájdete už aj v našej ponuke.  

sketchup predaj

3D modelovanie pre každého

SketchUp je intuitívny 3D modelovací program určený pre profesionálov a aj začiatočníkov. Realizujte svoje nápady ľahko a rýchlo pomocou priestorového modelovania v SketchUp. Váš dizajn sa bude tvarovať tak rýchlo ako keď kreslíte ceruzkou na papier. 

Pracujete v kreatívnej oblasti? Ste architekt, záhradník, stolár, inžinier, produktový dizajnér, ... ? Nechajte sa inšpirovať SketchUp Pro - rovnako ako 33 miliónov užívateľov tohto softvéru po celom svete!

Aplikácie SketchUp Pro

sketchup slovensko

SketchUp Pro pre desktop

Aplikácia, ktorú si ľahko nainštalujete na svoju pracovnú plochu.

Modul LayOut

Jednoduchá tvorba výkresovej dokumentácie a profesionálnej prezentácie vďaka dokonalému prepojeniu so SketchUp.
trimble connect

Trimble Connect

Zdieľajte, spolupracujte a ukladajte svoje projekty v cloude. Získate flexibilitu a nové možnosti.

3D Warehouse

Používajte zdarma celosvetovú knižnicu už vymodelovaných 3D prvkov.

Extencion Warehouse

Potrebujete nástoje navyše? Uľahčíte si prácu a využívajte dostupné pluginy/doplnky pre SketchUp.
sketchup viewer

SketchUp Viewer

Užitočný prehliadač 3D modelov, ktorý môžete mať na pracovnej ploche, v mobile alebo tablete.

Posuňte svoju prácu na vyššiu úroveň.

Kurzy a školenia

Ponúkame učebnice, rôzne výučbové materiály, individuálne aj skupinové kurzy, firemné školenia.

Na kurzoch sa naučíte techniky modelovania a naplno využívať všetky možností programu SketchUp. Organizujeme kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých, kurzy V-Ray a aj iných pluginov. 

Počas svojho pôsobenia sme vyškolili viac ako 350 účastníkov

SketchUp začiatočník

Dvojdňový kurz určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých používateľov programu SketchUp.

SketchUp pokročilý

Dvojdňový kurz určený pre pokročilých používateľov SketchUp zameraný na pokročilé nástroje a LayOut.

Kurz V-Ray

Dvojdňový kurz zameraný na tvorbu fotorealistických vizualizácií pomocou programu V-Ray. Nastavenia svetiel, materiálov, prostredia a finálnych výstupov.

Individuálny/firemný kurz

Ponúkame možnosť individuálneho kurzu v Poprade alebo priamo u záujemcu. Pre firmy je možnosť využiť firemné kurzy priamo na pracovisku.

Vytvárajte profesionálne vizualizácie pomocou renderovacíh programov. 

Fotorealistické vizualizácie

RenderIN

Integrovaný nástroj do programu SketchUp
Umožňuje rýchle a jednoduché vytváranie fotorealistických vizualizácií a to vďaka náhľadovému oknu, ktoré zobrazuje nastavenia rendru v reálnom čase.
228 € s DPH

SU Podium

Integrovaný nástroj do programu SketchUp
Umožňuje intuitívne vytvorenie fotorealistických vizualizácií. Rýchlo sa nuačí a má elegantné pracovné rozhranie s prednastavenými parametrami.
270 € s DPH
v-ray pre sketchup

V-Ray NEXT

Integrovaný nástroj do programu SketchUp
Profesionálny nástroj na tvorbu fotorealistických vizualizácií pre dizajn a architektúru. Jeden z najpoužívanejších nástrojov na tvorbu fotorealistických vizualizácií.
od 378 € s DPH

Lumion 3D

Samostatný program na tvorbu vizualizácií.
Fotorealistické vizualizácie hotové za pár sekúnd, videá za pár minút a naučíte sa s ním pracovať za pár hodín.
od 1 798 € s DPH

KeyShot

Samostatný program na tvorbu vizualizácií.
Pomocou niekoľkých krokov dokážete vytvoriť z vašich 3D modelov úžasné vizualizácie a aj animácie.
od 1 080 € s DPH

Referencie

Rada by som pochválila úžasný prístup pracovníkov ku klientovi. Nedopatrením nastal v mojej inštalácii SketchUp-u problém a ja sama som nevedela prísť na to, kde je problém. Pracovníci C-engineering boli maximálne ochotní aj napriek služobnej ceste a napriek tomu, že sa im skončila pracovná doba mi pomôcť, problém odstrániť a po celý čas boli milí a priateľskí. SketchUp mám od nich už tretí rok a som maximálne spokojná so službami pre klientov. Fakt doporučujem.
Slavomira Curillova-Balcova Ramsova
Musím uznať, ze SketchUp mi zmenil život. Dovtedy som sa trápila s nemenovanými grafickými 3D programami, ktorých zdĺhavé nastavenia a extrémne dlhé renderovanie mi uberali strašne veľa z drahocenného času. Potom som objavila SketchUp. Bola to láska na prvý pohľad. Nielen preto, že sa v ňom veľmi dobre a rýchlo robí, ale má aj mne potrebné kótovanie a rýchle rendrovanie s pomocou prídavného render-inu. Okrem toho, keď som sa pred rokmi zaujímala o to, kde by sa dalo ísť na školenie tohoto programu, napísala som mail na kontakt zo stránky C-Engineering spol. s r. o. v Poprade. Do pár minút som mala odpoveď od slečny Horňákovej. Absolvovala som u nej aj školenia. Bola /a je/ nesmierne milá, ústretová, šikovná, veľmi veľa ma naučila. Doteraz, keď potrebujem akúkoľvek pomoc, odpovie rýchlo, rieši okamžite. Veľmi jej za to ďakujem. Vo veľkej miere aj pre jej prístup robím v SketchUpe tak rada - a to čím ďalej viac. SketchUp mi veľmi pomáha pri práci. Teším sa, že som ho objavila. Všetkým odporúčam. Je to výborný program.
Ing. Andrea ŠevcováInteriérová dizajnérka
14.6.16 bolo celoslovenské kolo súťaže "Rodinný dom Velux". Moji dvaja žiaci obsadili z konkurencie 85 projektov 1. a 2. miesto na Slovensku. Veľmi som sa, ako ich konzultantka prác, tešila a to nevravím, akú radosť mali chlapci. Ja dobrý pocit, že moja práca má zmysel. Toto je často tým hybným motorom pre učiteľa oveľa viac, ako nejaká finančná odmena.Čiastočne na tom máte zásluhu aj vy, vy ste ma naučili niečo zo SketchUp-u a ja to odovzdávam študentom, ktorí vedia byť aj takto úspešní
Ing. Zuzana Mištinováodborný pedagóg na SPŠ stavebná D.S. Jurkoviča v Trnave, www.spstt.sk
Program je podľa môjho názoru určený každému, kto má aspoň základné vedomosti z kreslenia základných geometrických tvarov - čiara, oblúk, štvorec, obdĺžnik, kružnica ... . Samozrejme technická zdatnosť je výhodou. Po mojich skúsenostiach si dovolím tvrdiť, že program sa dá naučiť cca za týždeň, potom je to už viac-menej rutina a objavovanie nových, niekedy jednoduchších, inokedy zložitejších postupov riešenia toho istého procesu.
Pavol Karchňákprojektant a užívateľ programu SketchUp
Veľmi veľká spokojnosť so službami a servisom. Od objednania, rýchlosti reakcií, dodania až po ochotu riešiť prípadné vzniknuté situácie.
Dada
Školenie bolo v súlade s tým, čo som sa chcel dozvedieť a naučiť. Ukázali ste mi aj ďalšie možnosti využitia programu SketchUp.
Martinúčastník školenia pre začiatočníkov

Prečo s nami spolupracovať? 

Spoločnosť C-Engineering spol. s r. o. je technickou kanceláriou so zameraním a predaj softvéru CAD a CAM systémov a súvisiacou technickou podporou. Sme autorizovaným predajcom programu SketchUp.

Ako technická kancelária pomáhame nájsť našim zákazníkom vhodné softvérové riešenie. Poskytujeme maximálnu technickú starostlivosť pri zavedení programu. Pomáhame našim zákazníkom s technickými problémami počas práce a tak sa môžu vyhnúť nežiaducim časovým sklzom pri práci na projektoch. Tak sa stáva ich práca efektívnejšou a získavajú čas na ďalšie projekty a rozvíjanie svojej činnosti. 
Naši zákazníci na našej spolupráci oceňujú hlavne komplexnú podporu, ktorú poskytujeme. Či už sú to profesionálne školenia alebo možnosť bezplatnej inštalácie programu priamo na PC zákazníka. Všetko to šetrí čas zákazníka a riešenie problémov spôsobom pokus/omyl. 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.