SketchUp kurzy

Jednodňové alebo dvojdňové kurzy SketchUp pre začiatočníkov a pokročilých od
AUTORIZOVANÉHO PREDAJCU PROGRAMU SKETCHUP

Aktuálne termíny kurzov

ONLINE KURZY

22. MÁJ 2024

Online webinár na tému pluginy Profile Builder a Artisan
Všetky informácie
 

www.sketchupacademy.eu

SketchUp Academy je stránka s videokurzami SketchUp. Videá sú rozdelené podľa pokročilosti, funckií ale aj zamerania. Nájdete tu videá pre začiatočníkov a aj pre pokročilých používateľov programu SketchUp.. 

Začínate so SketchUp alebo potrebujete vytvárať projektovú dokumentáciu alebo fotorealistické vizualizácie? U nás nájdete odpovede na všetky Vaše otázky ohľadom SketchUp, LayOut, pluginov, rendrov (SU Podium, TheaRender, V-Ray, Lumion).

Referencie

14. 6. 16 bolo celoslovenské kolo súťaže "Rodinný dom Velux". Moji dvaja žiaci obsadili z konkurencie 85 projektov 1. a 2. miesto na Slovensku. Veľmi som sa, ako ich konzultantka prác, tešila a to nevravím, akú radosť mali chlapci. Ja dobrý pocit, že moja práca má zmysel. Toto je často tým hybným motorom pre učiteľa oveľa viac, ako nejaká finančná odmena.Čiastočne na tom máte zásluhu aj vy, vy ste ma naučili niečo zo SketchUp-u a ja to odovzdávam študentom, ktorí vedia byť aj takto úspešní 🙂
Ing. Zuzana Mištinováodborný pedagóg na SPŠ stavebná D.S. Jurkoviča v Trnave, www.spstt.sk
Školenie bolo v súlade s tým, čo som sa chcel dozvedieť a naučiť. Ukázali ste mi aj ďalšie možnosti využitia programu SketchUp.
Martinúčastník školenia pre začiatočníkov