SketchUp kurzy

Jednodňové alebo dvojdňové kurzy SketchUp pre začiatočníkov a pokročilých od
AUTORIZOVANÉHO PREDAJCU PROGRAMU SKETCHUP

SketchUp začiatočník

20.-21.2.2020 - TRNAVA
Naučte sa pracovať s programom SketchUp a naplno využívať jeho funkcie na dvojdňovom kurze v Trnave.
260 € bez DPH/312 € s DPH

Kurz V-Ray pre SketchUp

5.-6.3.2020 - KOŠICE
Naučte sa vytvárať fotorealistické vizualizácie s V-Ray a to priamo v programe SketchUp. Naučíte sa upravovať materiál, svetlá a pripraviť si kvalitný výstup. V-Ray je jedným za najpoužívanejším
260 € bez DPH/312 € s DPH

Čas kurzuOd 9:00 do 16:30 h 8 vyučovacích hodín vrátane prestávky
Počet účastníkovMinimálny počet účastníkov: 4 osoby. Maximálny počet účastníkov: 10 osôb. Kapacita kurzu je obmedzená, nakoľko sa snažíme vyhovieť tempu jednotlivcov v skupine.
MiestoKurzy sú organizované v rôznych mestách, preto o mieste konania informujeme pár dni pred konaním kurzu. Na školenie je potrebné priniesť si vlastný notebook.
StornoBezplatné storno je možné max. 3 pracovné dni pred začatím kurzu. V prípade zrušenia kurzu z našej strany Vám bude vrátená plná suma.
POPRAD - INDIVIDUÁLNE KURZYpočet účastníkov od 1, termín na základe dohody, nie je potrebné doniesť si vlastný notebook

Referencie

14. 6. 16 bolo celoslovenské kolo súťaže "Rodinný dom Velux". Moji dvaja žiaci obsadili z konkurencie 85 projektov 1. a 2. miesto na Slovensku. Veľmi som sa, ako ich konzultantka prác, tešila a to nevravím, akú radosť mali chlapci. Ja dobrý pocit, že moja práca má zmysel. Toto je často tým hybným motorom pre učiteľa oveľa viac, ako nejaká finančná odmena.Čiastočne na tom máte zásluhu aj vy, vy ste ma naučili niečo zo SketchUp-u a ja to odovzdávam študentom, ktorí vedia byť aj takto úspešní :-)
Ing. Zuzana Mištinováodborný pedagóg na SPŠ stavebná D.S. Jurkoviča v Trnave, www.spstt.sk
Školenie bolo v súlade s tým, čo som sa chcel dozvedieť a naučiť. Ukázali ste mi aj ďalšie možnosti využitia programu SketchUp.
Martinúčastník školenia pre začiatočníkov

Martina Horňáková

školiteľ, obchod, technická podpora
Programu SketchUp sa venujem už viac ako 5 rokov. Každoročne prechádzam niekoľkými školeniami o programe SketchUp a jeho doplnkoch a to u výhradného distribútora 3E Praha Engineering a. s. v Prahe. Za svoje pôsobenie som vyškolila už viac ako 250 účastníkov.