POZÝVAME VÁS NA 

SketchUp Deň

10. NOVEMBER 2023
9:30 h - 18:30 h
NOVÁ CVERNOVKA, BRATISLAVA

Čo je SketchUp Deň?

Pozývame Vás na SketchUp Deň 2023.

Pripravujeme pre vás jeden deň plný zaujímavého programu. Uvidíte prednášky na tému SketchUp, doplnkov, pluginov, rendrovacích programov. Získate odpovede na svoje otázky od profesionálov. Program postupne pripravujeme.

Ak chcete mať informácie o programe a vstupenkách medzi prvými, zadajte svoj e-mail a nenechajte si újsť dôležité informácie.

SketchUp deň je jednoducho nielen výborná príležitosť zdokonaliť svoje schopnosti v 3D modelovaní, ale aj skvelou možnosťou stretnúť sa s ľuďmi rovnakého odboru. Môžete sa inšpirovať úspešnými projektami, naviazať nové kontakty a získať nápady na Vaše vlastné projekty. Ak sa zaujímate o architektúru, design alebo stavebníctvo, SketchUp deň by nemal chýbať v novembri na Vašom zozname udalostí. Pripojte sa k tejto inšpirujúcej akcii a rozšírte svoje obzory v 3D modelova

PREDNÁŠKAMI VÁS BUDÚ SPREVÁDZAŤ

PREDNÁŠAJÚCI

sketchup deň
Pôvodne profesorka deskriptívnej geometrie a matematiky podľahla kúzlu 3D programov a vizualizáciam, až sa im začala venovať profesionálne. Stála na počiatku nástupu programu SketchUp medzi českými a slovenskými používateľmi. Má dlhoročné skúsenosti so školeniami SketchUp, LayOut, SU Podium a je autorkou Učebnice SketchUp. 

Ing. Mikuláš Paulo

Autorizovaný architekt
So SketchUp začal v roku 2002. SketchUp používa denne už viac ako 12 rokov a posledných 7 rokov sa venuje aj jeho vyučovaniu. Pre viaceré slovenské aj zahraničné spoločnosti vytváral 3D katalógy prvkov (Kerkotherm, Vekatherm, Foxysteel, ...).  Ako nadšenec SketchUp-u začal v roku 2017 v rámci svojho voľného času prezentovať tento program aj na youtube, kde oslovil sk aj cz komunitu a videá majú tisíce zhliadnutí.
Konateľ spoločnosti lumiartsoft s. r. o., ktorá prináša na náš trh revolučný program Lumion. Dlhoročný používateľ, ktorý stále rieši prezentačné možností a schopnosti lumionu a posúva vizualizačné odvetvie bližšie k zákazníkovi. Medzi používateľov posúva video návody, ktoré uľahčujú začiatok práce s programom, ale nasmerujú vás aj keď lumion už používate. Čo je na Lumione najlepšie, aké možností ponúka a ako rýchlo, kvalitne dokážete vytvoriť viazulizácie, videá,...? Môžete sa tešiť na prednášku a diskusiu.
Vítězslav Pivoňka

Vítězslav Pivoňka

Lektor SketchUp a V-Ray/Tech. podpora
Je dlhoročným a nadšeným používateľom SketchUp, ktorý bol vždy súčasťou jeho pracovných skúseností. Profesné nadšenie vyvrcholilo v podobe témy absolventskej práce pri štúdiu - "SketchUp jako nástroj pro tvorbu výrobní a prováděcí dokumentace Dřevostaveb". Teraz pracuje na technickej pozícií v spoločnosti 3E Praha Engineering a. s., kde sa zaoberá prípravou odborných prezentácií a textových materiálov, školeniami a technickou podporou pre SketchUp a V-Ray (aj ako certifikovaný školiteľ). Je stále čo objavovať a vždy ho prekvapí široký okruh odborov, kde SketchUp nachádza svoje uplatnenie.

Martina Horňáková

C-Engineering spol. s r. o.
V roku 2013 nastúpila do spoločnosti C-Engineering spol. s r. o. ako obchodný referent. S presvedčením, že nie je možné predávať niečo, čo neovláda sa začala postupne ako laik učiť SketchUp pod vedením kolegov z 3E Praha Engineering, a. s. a aj pod vedením Mgr. Linhartovej. Postupne sa začala venovať školeniam SketchUp, technickej podpore. Zaujíma sa však aj o obchod a marketing ku SketchUp. 

Témy prednášok

Prednášky budú v rôznych časových blokoch s prestávkami a jednou veľkou prestávkou na obed. 
Registrácia začne 9:30 h a koniec prednášok bude o 18:00 h.

9:30Začiatok registrácie
10:00 - 10:05Krátky úvod
10:10 - 10:55Tipy a triky (Mgr. Joanna Linhartová)
11:00 - 11:50Nevyužitý potenciál SketchUp (Ing. Mikuláš Paulo)
12:00 - 12:30Modul LayOut (Mgr. Joanna Linhartová)
12:30 - 13:30Prestávka na obed
13:30 - 13:45SAID (Slovenská asociácia interiérových dizajnérov)
13:50 - 14:50V-Ray (Vítězslav Pivoňka)
15:00 - 15:45Trimble Connect (Ing. Mikuláš Paulo)
16:00 - 17:20LUMION a virtuálna realita (Ondřej Valach)
17:30 - 17:45 SketchUp Academy (Martina Horňáková)

*zmena programu vyhradená*

sketchup den
sketchup den

MIESTO KONANIA

Miesto konania:

Nová Cvernovka - Kultúrny priestor SÁLA
Račianska 78, 831 02 Bratislava
Ďalšie informácie

Stravovanie:
Na podujatí bude zabezpečené občerstvenie (káva, voda, minerálka, limonády, sladké a slané občerstvenie, chlebíčky, fingerfoods). Obed nie je zahrnutý v cene vstupenky. Na obed je možné využiť Gastro Zónu NC.

Verejná doprava: 
Električka 3/7 - zastávka Námestie Biely kríž
Autobus 59/75/N55 - zastávka Stn. Vinohrady

Vlak: 
vlakové stanice Bratislava Vinohrady + Predmestie

Parkovanie: 
Parkovať sa dá v areáli za vedľajšou budovou bývalého internátu (Račianska 80) alebo pred vlakovou stanicou Predmestie.

Pridajte sa k nám a staňte sa partnerom SketchUp dňa 2023.

Zvýšte povedomie o svojej značke.

Tešíme sa na osobné stretnutia.

Chcete sa zúčastníť s prezentáciou, marketingovými materiálmi alebo nás podporiť? 

Kontaktujte: 

Martina Horňáková
hornakova@c-engineering.sk
+421 948 271 237