Rada by som pochválila úžasný prístup pracovníkov ku klientovi. Nedopatrením nastal v mojej inštalácii SketchUp-u problém a ja sama som nevedela prísť na to, kde je problém. Pracovníci C-engineering boli maximálne ochotní aj napriek služobnej ceste a napriek tomu, že sa im skončila pracovná doba mi pomôcť, problém odstrániť a po celý čas boli milí a priateľskí. SketchUp mám od nich už tretí rok a som maximálne spokojná so službami pre klientov. Fakt doporučujem.
Slavomira Curillova-Balcova RamsovaInteriérová dizajnérka
14.6.16 bolo celoslovenské kolo súťaže "Rodinný dom Velux". Moji dvaja žiaci obsadili z konkurencie 85 projektov 1. a 2. miesto na Slovensku. Veľmi som sa, ako ich konzultantka prác, tešila a to nevravím, akú radosť mali chlapci. Ja dobrý pocit, že moja práca má zmysel. Toto je často tým hybným motorom pre učiteľa oveľa viac, ako nejaká finančná odmena.Čiastočne na tom máte zásluhu aj vy, vy ste ma naučili niečo zo SketchUp-u a ja to odovzdávam študentom, ktorí vedia byť aj takto úspešní
Ing. Zuzana Mištinováodborný pedagóg na SPŠ stavebná D.S. Jurkoviča v Trnave, www.spstt.sk
Musím uznať, ze SketchUp mi zmenil život. Dovtedy som sa trápila s nemenovanými grafickými 3D programami, ktorých zdĺhavé nastavenia a extrémne dlhé renderovanie mi uberali strašne veľa z drahocenného času. Potom som objavila SketchUp. Bola to láska na prvý pohľad. Nielen preto, že sa v ňom veľmi dobre a rýchlo robí, ale má aj mne potrebné kótovanie a rýchle rendrovanie s pomocou prídavného render-inu. Teším sa, že som ho objavila. Všetkým odporúčam. Je to výborný program.
Ing. Andrea ŠevcováInteriérová dizajnérka
Program je podľa môjho názoru určený každému, kto má aspoň základné vedomosti z kreslenia základných geometrických tvarov - čiara, oblúk, štvorec, obdĺžnik, kružnica ... . Samozrejme technická zdatnosť je výhodou. Po mojich skúsenostiach si dovolím tvrdiť, že program sa dá naučiť cca za týždeň, potom je to už viac-menej rutina a objavovanie nových, niekedy jednoduchších, inokedy zložitejších postupov riešenia toho istého procesu.
Pavol Karchňákprojektant a užívateľ programu SketchUp

Naši zákaznici

Martina Bratová

IG: martinabratova
bratova.am@gmail.com

Ing. DADA Kánová - záhraDA DA

IG: dada.kanova
ATELIÉR ZÁHRADNEJ A KRAJINNEJ ARCHITEKTÚRY

Ing. Andrea Ševcová

Interiérová dizajnérka
webová stránka, ktorá spája šikovných dizajnérov a klientov do jednej komunity

Slavomíra Ramsová - FINE LIVING

Interiérová dizajnérka

Mgr. Anna Borgoňová

Interiérová dizajnérka

Kerkotherm, a. s.

Najväčší výrobca keramických kachlí.
logo VEKA

Vekaterm, s. r. o.

Výrobca keramických kachlí.

Mgr. Radoslav Kurek

Peciarstvo a krbárstvo KUZIM
Zákazková výroba, nábytok do interiérov, exteriérov, ...