SketchUp kurzy

Jednodňové alebo dvojdňové kurzy SketchUp pre začiatočníkov a pokročilých od
AUTORIZOVANÉHO PREDAJCU PROGRAMU SKETCHUP

AKTUÁLNE TERMÍNY KURZOV

jednodňové školenie (9:00 h - 16:00 h)

POPRAD - INDIVIDUÁLNE KURZYpočet účastníkov od 1, termín na základe dohody, nie je potrebné doniesť si vlastný notebook
Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

V prihláške nájdete všetky potrebné informácie. Do prihlášky uveďte dátum a miesto školenia o ktoré máte záujem. 

Čo sa naučíte na školení SketchUp? 

Ak si myslíte, že 3D modelovanie je pre Vás veľmi zložité, nemusí to byť pravda. SketchUp ponúka všetkým možnosť vniknúť do 3D sveta bez veľmi zdĺhavej teórie a zvláštnych nadaní. Jeho jednoduché a intuitívne ovládanie umožňuje, že už po pár hodinách budete schopní pracovať samostatne.V školení pre začiatočníkov sme sa zamerali na nástroje, ktoré je nevyhnutné ovládať a ktoré Vám pomôžu už pri pokročilej a profesionálnej práci so SketchUp-om.

OBSAHOM ŠKOLENIA
Na školení sa snažíme vyhovieť tempu jednotlivcov v skupine. Snažíme sa, aby ste si vyskúšali a aby ste zvládli každý a jeden nástroj, ktorý na školení prechádzame.
Počas školenia máte k dispozícií verziu SketchUp PRO s českým prostredím. 

Referencie

14. 6. 16 bolo celoslovenské kolo súťaže "Rodinný dom Velux". Moji dvaja žiaci obsadili z konkurencie 85 projektov 1. a 2. miesto na Slovensku. Veľmi som sa, ako ich konzultantka prác, tešila a to nevravím, akú radosť mali chlapci. Ja dobrý pocit, že moja práca má zmysel. Toto je často tým hybným motorom pre učiteľa oveľa viac, ako nejaká finančná odmena.Čiastočne na tom máte zásluhu aj vy, vy ste ma naučili niečo zo SketchUp-u a ja to odovzdávam študentom, ktorí vedia byť aj takto úspešní 🙂

Ing. Zuzana Mištinováodborný pedagóg na SPŠ stavebná D.S. Jurkoviča v Trnave, www.spstt.sk

Školenie bolo v súlade s tým, čo som sa chcel dozvedieť a naučiť. Ukázali ste mi aj ďalšie možnosti využitia programu SketchUp.

Martinúčastník školenia pre začiatočníkov
Martina Horňáková
Martina Horňáková
školiteľ, obchod, technická podpora

Programu SketchUp sa venujem už viac ako 3 roky. Každoročne prechádzam niekoľkými školeniami o programe SketchUp a jeho doplnkoch a to u výhradného distribútora 3E Praha Engineering a. s. v Prahe. Za svoje pôsobenie som vyškolila už viac ako 100 účastníkov.